KiKaRow - rondje Nederland komt langs bij de Where.
KiKaRow - rondje Nederland komt langs bij de Where.
Op zaterdag 13 april is het KikaRow rondje, 1400 km roeien door Nederland gestart in Uithoorn,
Op zondag 30 juni rond 13 uur komt de boot vanuit Alkmaar aan in Purmerend.
- Wij zoeken nog roeiers die het leuk vinden om van die dag een leuke tocht te maken en met onze eigen boten de Kika-boot en de volgboot tegemoet te roeien en dan samen bij de Where aan te komen.
- De tocht verterkt rond 10 uur bij de where, en we sluiten af met een gezamenlijke verzorgde lunch in de soos. Lijkt het je leuk om mee te doen?, Geef je op bij
Op zaterdagmorgen 6 juli zal de Kika-boot vroeg vertrekken voor het traject naar Lelystad.
- Ook willen wij deze zaterdag een meeroeitocht organiseren om een deel van het traject (tot Monnickendam) met een aantal eigen boten samen op te varen. Wij beginnen die morgen om 8 uur met een geheel verzorgd ontbijt. Lijkt het je leuk om mee te doen?, Geef je op bij
Als bestuur willen we onze leden ook nogmaals graag oproepen voor deze mooie actie een ondersteunende financiële bijdrage te storten op rekeningnummer: NL17ABNA0826505147 tnv PRV de Where o.v.v. kikarow.
Elke zaterdag is er in de soos gebak, gebakken door een wisselende groep enthousiaste "Where KiKaKoekenbakkers"
Als iedereen nu na het roeien een stukje koek of taart koopt en het geld in de collectebus op de bar doet, dan is dat ook elke keer weer een kleine bijdrage aan dit prachtige KiKaRow project en het is nog hartstikke lekker ook.
- Voor meer informatie www.kikarow.nl
Namens het bestuur van prv de Where
When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.
Reacties